Atgal į viršų

Apie mus

Apie Mus

Remuva Dekor - kalėdinio dizaino ir šventinės puošybos profesionalų komanda.

Remuva Dekor – kalėdinio dizaino ir šventinės puošybos profesionalų komanda. Savo darbu siekiame įrodyti, jog pasitelkus specialistų pagalbą bet kokia vieta gali virsti magiška ir spinduliuoti Kalėdų dvasią. Mūsų komanda siūlo visas su kalėdine puošyba susijusias paslaugas – nuo dizaino idėjos ir galutinio vaizdo realizavimo, iki dekoracijų nuomos ir pardavimo. Remuva Dekor paslaugos gali būti pritaikomos įvairaus dydžio ir specifikos erdvėse.

Kalėdinės puošybos srityje esame tam, kad šviečiančios lemputės, kalėdinės eglės ir kitos dekoracijos „nepaskęstų“ aplinkoje ir nevirstų kiču. Dirbame tik su aukščiausios kokybės tradicinėmis ir inovatyviomis vidaus bei lauko dekoracijomis. Itin gausus puošybos elementų pasirinkimas, operatyvūs ir idėjų kupini komandos nariai garantuoja unikalius ir originalius puošybos derinius. Esant poreikiui, galimas dekoracijų projektavimas ir gamyba pagal kliento poreikius.

Esame lankstūs ir įgyvendiname įvairaus masto užsakymus – nuo mažų erdvių dekoracijų parinkimo iki grandiozinių puošybos projektų išpildymo. Ar tai būtų namų ar biuro aplinka, ar tokios didelės erdvės kaip miesto aikštės, gatvės ir prekybos centrai – su mūsų komandos dekoravimo įgūdžiais paprastos vietos virs išskirtinėmis. Remuva Dekor savo paslaugas siūlo tarptautiniu mastu – dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

15-os metų patirtis leidžia išgirsti ir suprasti kiekvieno kliento individualius norus ir sukurti maksimalų, lūkesčius atitinkantį galutinį rezultatą. Galime didžiuotis, kad vieni iš didžiausių mūsų klientų yra tokie prekybos centrai kaip PLC Mega, Latvijoje besipuikuojantis Riga Plaza, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių PPC Akropolis. Esame iššūkių nebijanti komanda, kuri geba sukurti ypatingą Kalėdų dvasią bet kokioje aplinkoje ir visada randa optimalų sprendimą net kėbliausiose situacijose.

Be jau minėtų prekybos centrų, sėkmingai bendradarbiavome su PPC Ozas, PC Europa, PC Molas ir PC Savas erdvių puošybos klausimais. Taip pat turim ilgą patirtį puošiant geležinkelio ir autobusų stotis, tarp kurių Kauno, Kaišiadorių, Jonavos ir Žaslių geležinkelio stotys bei Marijampolės autobusų stotis.

0
Prekių katologe
0
Metų patirtis
0
Patenkintų klientų

Mūsų Klientai

01

Komercinės įstaigos

Džiaugiamės ilgamete patirtimi bendradarbiaujant su parduotuvėmis, prekybos ir pramogų centrais. Puošiame biurų patalpas, gydymo įstaigas, įvairias paslaugas teikiančius salonus. Visada prisitaikome prie specifinio verslo ir randam geriausią puošybos sprendimą.

02

Viešosios ir biudžetinės įstaigos

Dirbame su didžiųjų miestų savivaldybėmis ir mažų miestelių seniūnijomis. Pasirūpiname patalpų ar miesto kalėdiniu įvaizdžiu papuošdami aikštes, skverus, gatves ir žinoma, parūpiname įspūdingą miesto eglę.

03

Privatūs klientai

Galime pasirūpinti privačių namų, butų ar sodybų vidaus ir lauko dekoracijomis sukuriant nuostabią atmosferą šventiniam laikotarpiui. Skoningam efektui išgauti atsižvelgiame į esamą aplinkos dizainą ir kliento poreikius.

Teikiamos paslaugos

Dizaino ir idėjų generavimas

Dizaino ir idėjų generavimas

Kurdami skoningą kalėdinį dizainą atsižvelgiame į verslo specifiką, erdvės interjerą ir eksterjerą. Visais atvejais pasiūlome optimaliausią varinatą.

Dekoracijų montavimas ir demontavimas

Dekoracijų montavimas ir demontavimas

Kalėdines dekoracijas į reikiamą vietą pristatome operatyviai, jas sumontuojame, o pasibaigus šventiniam laikotarpiui pasirūpiname išgabenimu.

Dekoracijų pardavimas ir nuoma

Dekoracijų pardavimas ir nuoma

Tinkamą kalėdinio dizaino sprendimą rasim net patiems išrankiausiems, nes dekoracijas galima rinktis iš itin didelio, net 600 prekių katalogo.

Easy dekoracijų sujungimo sistemos.

Mūsų naudojamos Easy sujungimo sistemos leidžia lengvai kombinuoti norimą girliandų bei apšvietimo kiekį lengvai jungiant elementus į grupes. Esant plačiam priedų pasirinkimui: jungčių, prailginimo laidų, pritaikomų skirstytuvų tipų – pačios gražiausios dekoracijos gali būti sujungiamos į vieną universalią sistemą. Daugiau informacijos apie Easy sujungimo sistemą.

Daugiau mūsų darbų galite pamatyti galerijos skiltyje.

Remuva Dekor siūlo visas su kalėdine puošyba susijusias paslaugas – nuo idėjos iki galutinio išpildymo.